Pieteikties jaunumiem
Meklēt ceļojumu:
Cena no:
Cena līdz:
Datums no:
Datums līdz:
CEĻOJUMI
Andora
Andora
Apvienotie Arābu Emirati
Apvienotie Arābu Emirati
Argentīna
Argentīna
Austrija
Austrija
Baltkrievija
Baltkrievija
Bosnija un Hercegovina
Bosnija un Hercegovina
Brazīlija
Brazīlija
Bulgārija
Bulgārija
Čehija
Čehija
Dominikana
Dominikana
Ēģipte
Ēģipte
Francija
Francija
Grieķija
Grieķija
Horvātija
Horvātija
Indija
Indija
Indonēzija
Indonēzija
Islande
Islande
Itālija
Itālija
Izraēla
Izraēla
Jordānija
Jordānija
Kambodža
Kambodža
Kenija
Kenija
Kipra
Kipra
Krievija
Krievija
Kuba
Kuba
Latvija
Latvija
Lielbritānija (Apvienotā Karaliste)
Lielbritānija (Apvienotā Karaliste)
Lietuva
Lietuva
Madagaskara
Madagaskara
Malaizija
Malaizija
Maldīvija
Maldīvija
Malta
Malta
Meksika
Meksika
Nīderlande
Nīderlande
Norvēģija
Norvēģija
Peru
Peru
Polija
Polija
Portugāle
Portugāle
Serbija un Melnkalne
Serbija un Melnkalne
Singapūra
Singapūra
Slovākija
Slovākija
Slovēnija
Slovēnija
Spānija
Spānija
Šrilanka
Šrilanka
Šveice
Šveice
Taizeme
Taizeme
Tanzānija
Tanzānija
Tunisija
Tunisija
Turcija
Turcija
Ungārija
Ungārija
Vācija
Vācija
Zambija
Zambija

Turismabirojs.lv
Tel. +371 22075351
e-mail: 
birojs@turismabirojs.lv

 

Austrija Austrija
ZIEMASSVĒTKI VĪNĒ
Datums: 
no:  24.12.2014    lidz:  27.12.2014  
Cena no: 510 EurPieteikties ceļojumam
4 dienas / VISAS NAKTIS VIESNĪCĀS!!!

Austrija ir īsts klasiskās un mūsdienu kultūras sajaukums. Valsts, kuru visi pazīst kā slaveno komponistu Šūberta un Mocarta dzimteni, mums devusi arī tādus dižgarus kā mūziķi Falco un pašu Arnoldu Švarcnēgeru. Tāpēc, lai kādas būtu jūsu intereses, Austrijas galvaspilsēta Vīne ikvienam sniegs neaizmirstamas izjūtas mūsu piedāvātajā četru dienu programmā.
Wien.JPGWien1.jpgVienna3.jpg

1.diena
Tikšanās Rīgas lidostā plkst. 07:50. Lidojums Rīga-Vīne 09:50-11:15. Donauwalzer 3* http://www.donauwalzer.at/fotos-videos/
Vīnes apskates ekskursija. Iespaidīgākā sakrālā celtne Austrijā - Sv. Stefana katedrāle un Stefana laukums, kurā tiek svinēti visi svētki. Vīnes majestātiskums vislabāk atklājas tieši uz bulvāru loka, kur atrodas 19. gs. beigu ievērojamās celtnes: Vīnes opera, Parlamenta ēka, Habsburgu ziemas rezidence, Rātsnams, muzeju un ministriju ēkas.
Modernās arhitektūras piekritēji varēs aplūkot Hundertvasera projektētās ēkas un kuģu piestātnes. Vīni dēvē arī par dārzu un parku pilsētu - Pils, Pilsoņu un Pilsētas parks lieliski papildina arhitektonisko ansambli. Enkura pulkstenis - simbolizē Vīnes pilsētas pagātni, kā arī atgādina par dzīves pārejošo dabu.
Vakarā došanās vakariņās uz vīndaru ciematiņu Grincingu, kas ir Vīnes neatņemama sastāvdaļa un kur Heuriger vīns garšo vislabāk. Iespēja nobaudīt austriešu nacionālos ēdienus un degustēt vīnus. Nakšņošana viesnīcā.

2.diena 
Brokastis viesnīcā. No rīta došanās uz slaveno Šēnbrunas pili, kas bija Habsburgu dinastijas vasaras rezidence. Tur Jums ir iespēja redzēt gan unikālo grezno rokoko interjeru pils 40 istabās, gan priecāties par franču baroka dārzu. Pēc ekskursijas neliels brīvais laiks pusdienām.
Prater - Vīnes populārākais atrakciju parks. No gigantiskā Ferris panorāmas rata var izbaudīt lielisku skatu uz visu pilsētu. Tāpat šeit var nodarboties ar sportu, kā arī atpūsties plašajā parku un lauku apgabalā.
Prater atrodas netālu no pilsētas centra. Tas ir ideāla vieta pastaigām, braukšanai ar velosipēdiem, skriešanai. Tāpat šeit var vienkārši gulēt zālienā, atpūšoties pēc Vīnes apskates. Prater piedāvā arī zirgu skriešanās trasi Krieau, stadionu (futbolam un vieglatlētikai, publisko peldbaseinu, kā arī Freudenau trasi un Atpūtas paviljonu.
Vēl šeit atrodas arī Liliputu dzelzceļš ( Liliputbahn), kas ir 2.6 jūdzes garš. Pa to kursē senas lokomotīves, kas ļauj nokļūt tirdziņā un stadionā.
Vakarā iespēja doties uz Vīnes Operas namu - Wiener Staatsoper. Nakts Vīnes operā ir izcils piedzīvojums ikvienam. Ēka ieturēta itāliešu renesanses stilā. Pirmās operas tika sacerētas un iestudētas tieši Itālijā 16. gadsimtā. Balkons uz Apļa bulvāra pusi simbolizē ēkas atvērtību cilvēkiem. Tā ir izgleznota dažādām ainām no Mocarta „ Burvju flautas" un citām operām. To paveicis gleznotājs Moritz Schwind.
Daudzās statujas un figurālie rotājumi gan operas iekšpusē, gan ārpusē vēl vairāk paspilgtina nama svinīgo atmosfēru. Nakšņošana viesnīcā.

3.diena 
Brokastis viesnīcā. Izbrauciens uz slaveno spāņu Jāšanas skolu Spanische Reitschule izrādi plkst. 11:00, kas ir gadsimtiem veca jāšanas skola ar saviem slavenajiem Lippizzan staļļiem, jau 300 gadus šajā vietā tiek trenēti tikai balti zirgi, kas piedalās dažādos interesantos zirgu uzvedumos, turklāt viņiem tas sanāk apbrīnojami graciozi. Tā būs neaizmirstama izrāde.
Pēcpusdien brīvais laiks pastaigām, suvenīru iepirkšanai.
Noteikti iesakām nogaršot Vīnes šniceli, kā arī garšīgo Vīnes kūku ar kafiju!
Pēc vēlēšanās vaf aizbraukt uz Naschmarkt tirdziņiem - Šeit atrodas vairāki tirdziņi, kuros var iegādāties svaigus dārzeņus un dažādus sīkumus. Tomēr šī vieta ir sena, jo tā Vīnē atrodas jau kopš 16. gadsimta.
Arī tā atrašanās vieta ir īpaša - otrai Vīnes upei, Wienfluss, tika pārklāts pāri jumts un daži tirgotāji ierīkoja savas tirdzniecības vietas uz tā.
Šodien Naschmarkt ir unikāls austriešu tradīciju un austrumnieku ietekmju kopums, vīniešu apķērība kopā ar tirgus mentalitāti. Nakšņošana viesnīcā.

4.diena 
Brokastis viesnīcā. Došanās uz lidostu. Lidojums Vīne- Rīga plkst.11:50-15:10.

Ceļazīmes cena: 510 EUR
Cenā ietilpst:

 lidojums Rīga-Vīne-Rīga (aviokompānija AirBaltic)
 viesnīca 2* ar brokastīm, divvietīgi numuri ar ērtībām
 veselības apdrošināšana
 latviešu valodā runājoša grupas vadītāja - gida pakalpojumi

Iespējamās papildus izmaksas:

 Transports no lidostas uz Vīnes centru - 10 EUR
 Jāšanas skola Spanische Reitschule (stāvvietas) - 25 - 35 EUR
 Vakariņas Grincingā - no 20 EUR
 Vīnes Operas izrādes apmeklējums sākot no 40 EUR - 200 EUR (biļetes jāizpērk iepriekš Rīgā)
 Prater- Atrakciju parks - 6 EUR
 Svētā Stefana katedrāle - 3EUR
 Hofburgas pils ~ 10 EUR
 Šēnbrunas pils Lielā tūre ar dārziem - 23 EUR
 Pusdienas Vīnē (bistro) no 8 EUR, otrie ēdieni no 12 EUR

P.S. Laiks uzrādīts vietējais. Ieejas biļešu, valūtas kursa un citu papildizdevumu cenas, kā arī programmā norādīto apskates objektu secība var mainīties.

Pieteikšanās ceļojumam - iemaksājot avansu 100 Ls apmērā!


Patīkamu un iespaidiem bagātu ceļojumu!


Uzmanību! Latvijas pilsoņa pase, kas izdota laika posmā no 1992.gada 1.jūlija līdz 2002.gada 30.jūnijam, sākot ar 2008.gada 1.jūliju nav derīga ceļošanai.

 | Kontakti
Copyright © Turismabirojs.lv 2010 Web izstrāde-Web Dienests