Pieteikties jaunumiem
Meklēt ceļojumu:
Cena no:
Cena līdz:
Datums no:
Datums līdz:
CEĻOJUMI
Andora
Andora
Apvienotie Arābu Emirati
Apvienotie Arābu Emirati
Argentīna
Argentīna
Austrija
Austrija
Baltkrievija
Baltkrievija
Bosnija un Hercegovina
Bosnija un Hercegovina
Brazīlija
Brazīlija
Bulgārija
Bulgārija
Čehija
Čehija
Dominikana
Dominikana
Ēģipte
Ēģipte
Francija
Francija
Grieķija
Grieķija
Horvātija
Horvātija
Indija
Indija
Indonēzija
Indonēzija
Islande
Islande
Itālija
Itālija
Izraēla
Izraēla
Jordānija
Jordānija
Kambodža
Kambodža
Kenija
Kenija
Kipra
Kipra
Krievija
Krievija
Kuba
Kuba
Latvija
Latvija
Lielbritānija (Apvienotā Karaliste)
Lielbritānija (Apvienotā Karaliste)
Lietuva
Lietuva
Madagaskara
Madagaskara
Malaizija
Malaizija
Maldīvija
Maldīvija
Malta
Malta
Meksika
Meksika
Nīderlande
Nīderlande
Norvēģija
Norvēģija
Peru
Peru
Polija
Polija
Portugāle
Portugāle
Serbija un Melnkalne
Serbija un Melnkalne
Singapūra
Singapūra
Slovākija
Slovākija
Slovēnija
Slovēnija
Spānija
Spānija
Šrilanka
Šrilanka
Šveice
Šveice
Taizeme
Taizeme
Tanzānija
Tanzānija
Tunisija
Tunisija
Turcija
Turcija
Ungārija
Ungārija
Vācija
Vācija
Zambija
Zambija

Turismabirojs.lv
Tel. +371 22075351
e-mail: 
birojs@turismabirojs.lv

 

Islande Islande
Kur debesis var aizsniegt ar roku...
Datums: 
no:  05.06.2009    lidz:  12.06.2009  Vēl brīvas vietas – 11
Cena no: 1250 EurPieteikties ceļojumam
Foto galerija
Islande
8 dienas / VISAS NAKTIS VIESNĪCĀS!!!

Dabas grandiozā spēka valstība... sala okeāna vidū, kurai līdzīgas nav...
mīlestība no pirmā acu uzmetiena... vistīrākais ūdens pasaulē un vienmēr svaigs gaiss...
putojoši ūdenskritumi un pasakainie ledāji... sajūsmas saucieni ik uz soļa...
interesanti, atsaucīgi, laipni un smaidīgi cilvēki... vikingi un troļļi...
mākslinieku, mūziķu un rakstnieku iedvesmas pasaule... brīvība...

1. diena

Lidojums Rīga - Oslo plkst. 07:20 - 08:00. Lidojums Oslo - Keflavīka plkst. 16:15 - 17:00.
Došanās uz Zilo Lagūnu - unikālu ģeotermālu ezeru zem klajām debesīm - atpūta un relaksācija. Pārbrauciens uz Reikjavīku. Nakšņojam viesu mājā Reikjavīkā.

2. diena
Brokastis. Dienu sākam ar Reikjavīkas pilsētas iepazīšanas tūri.
Zelta loks - Þingvallavatn ezers - aukstākais ezers Islandē, un Þingvellir nacionālais parks - vieta, kur satiekas Amerikas un Eiropas tektoniskās plātnes, un kur kādreiz kopā sanāca Islandes pirmais parlaments Alþing. Naudas upīte - katrs iemetam monētu uz atgriešanos. Saules pulkstenis, baznīca. Pastaiga uz Öxarárfoss ūdenskritumu. Tālāk braucam apskatīt slaveno geizeru Geysir, kurš vairs nedarbojas, un viņa mazāko "brāli" Strokkur, kurš ik pēc 5 minūtēm izšļāc gaisā verdoša ūdens strūklu, apkārtējie karstie avotiņi. Muzejs geizeru tūrisma centrā Geysirstofa un suvenīru veikals. Gulfoss - Zelta ūdenskritums, kas ir viens no varenākajiem un iespaidīgākajiem Islandē. Atpakaļbraucot - Sólheimar ciemats, kur būs iespēja apskatīt mākslas, keramikas, aušanas, ziepju, koka un sveču darbnīcas, kurās strādā garīgi slimi cilvēki. Viņu radītos darbus varēs iegādāties vietējā suvenīru veikaliņā. (Iespējams, par nelielu samaksu varēs pagatavot kādu sveci). Iespēja apskatīt arī mežniecību, nelielu brīvdabas muzeju ar 48 dažādām koku šķirnēm un siltumnīcu, kur ekoloģiskā vidē audzē gurķus, tomātus, papriku un citus dārzeņus un garšaugus - Sesseljuhús - Eco Center. Tālāk - Kerið í Grímsnesi - 55 metrus dziļais un gandrīz 3000 gadus vecais ezers, kas izveidojies vulkāna krāterī un Hveragerði pilsētiņa. Atgriežamies Reikjavīkā, nakšņojam viesu mājā.

3. diena
Brokastis. No Reikjavīkas dodamies uz Ziemeļislandi. Ceļā jāpavada apmēram 6 - 7 stundas, bet pa ceļam nebūs garlaicīgi, jo būs jāvēro skaistās dabas ainavas. Ierodamies Akureyri - Ziemeļislandes lielākajā pilsētā, ko dēvē arī par Ziemeļislandes galvaspilsētu. Glaumbaer velēnu muzejs. Viena no Islandē vislabāk pazīstamajām un skaistākajām baznīcām. Brīvais laiks vakarā. Nakšņojam Kopavagur.

4. diena
Brokastis. Pametam Akureyri un dodamies apskatīt Godafoss jeb Dievu ūdenskritumu. Dodamies uz Husavik - ļoti mazu, skaistu Ziemeļislandes pilsētiņu. Īsa apskates ekskursija - Vaļu muzejs. Par papildus samaksu iesakām doties vaļu vērošanas ekskursijā. Husavik ir piemērotākā vieta, kur to darīt. Ásbyrgi pakavveida kanjons, kurš pēc vikingu nostāstiem, izveidojies dieva Odina lidojošajam zirgam ietriecot zemē pakavu. Dettifoss ūdenskritums - grandiozākais un spēcīgākais ne vien Islandē, bet arī Eiropā - tā ūdens šaltis redzamas no vairāku kilometru attāluma. Nakšņošana ciematiņā Myvatn.

5. diena
Brokastis. Šodien dodamies apskatīt Myvatn apkārtni, kas ir neparasta un ļoti skaista vieta. Dimmuborgir - lavas lauks ar interesantiem lavas veidojumiem - pīlāriem, arkām, alām un tuneļiem. Pseido krāteri ir fenomens, kas sastopami tikai Islandē un Havaju salās ASV. Námaskarð- lauks ar tvaika strūklakām un verdošiem sēra avotiem. Jarðböðin við Mývatn lagūna un pirts - tiem, kas neizbaudīja Zilo Lagūnu, vai tiem, kas vēlas to izbaudīt vēlreiz (par papildus samaksu). Nakšņošana netālu no Egilsstadir.

6. diena
Brokastis. Egilsstadir - īss ieskats pilsētas attīstības vēsturē pirms došanās uz Reydarfjordur un Djúpivógur - Höfn - Breidamerkurjökull ledājs, kas ir lielākais un izcilākais ledājs ārpus arktiskās zonas. Šis ledājs ir daļa no Vatnajökull - Islandē lielākā ledāja. Tā priekšā izveidojies ezers Jökulsárlón, kurā arī vasarās peld milzīgi aisbergi. Izbrauciens ar laivu aisbergu lagūnā (par papildu samaksu). Apstāšanās vairākos skatu punktos. Nakšņošana Hofā.

7. diena
Brokastis. Skaftafell nacionālais parks un Svartifoss jeb Melnais ūdenskritums, kas atrodams Islandes augstākās virsotnes Hvannadalshnjúkur (2119 m) pakājē.
Kirkjubaejarklaustur pilsētiņa - Eldhraun lavas lauks un Mýrdalssandur smilšu līdzenums pa ceļam uz Vík pilsētiņu. Melnā pludmale Reynisdrangur un Skogafos alas. Seljalandsfoss ūdenskritums, zem kura varēs paiet apakšā kā zem dušas un paskatīties no apakšas uz augšu caur ūdens sienu. Gljulfrabui ūdenskritums. Selfoss un Eyrarbakki ciematiņu īsa apskates ekskursija atpakaļceļā uz Reikjavīku. Nakšņojam tajā pašā viesu mājā pie Reikjavīkas, kur divas pirmās naktis.

8. diena
Brokastis. Brauciens uz lidostu. Lidojums Keflavīka - Stokholma plkst. 09.:25 - 14:45, Stokholma - Rīga plkst. 16:10 - 18:30.

Ceļazīmes cena: 1250 Ls

Cenā ietilpst:

✔ lidojums Rīga - Oslo - Keflavīka - Stokholma - Rīga
✔ dzīvošana un brokastis divvietīgās istabiņās viesu mājās ar ērtībām
✔ komfortabls autobuss ceļojuma laikā (ar karsto ūdeni, tēju un kafiju)
✔ ieejas maksa ceļojuma programmā minētajos muzejos un Zilajā Lagūnā
✔ grupas vadītāja un gida pakalpojumi
✔ veselības apdrošināšana

Papildus izdevumi:

✔ vaļu apskates kruīzs (maksā ap 29 Ls)
✔ izbrauciens ar laivu aisbergu ezerā (maksā ap 16 Ls)
✔ pirts ( ap 12 Ls)
✔ ēdināšana, izņemot brokastis

• Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādīto apskates objektu secība var mainīties.

Pieteikšanās ceļojumam - iemaksājot avansu 250 Ls no kopējās summas.

Patīkamu un iespaidiem bagātu ceļojumu!

Uzmanību! Latvijas pilsoņa pase, kas izdota laika posmā no 1992.gada 1.jūlija līdz 2002.gada 30.jūnijam, sākot ar 2008.gada 1.jūliju nav derīga ceļošanai.

 | Kontakti
Copyright © Turismabirojs.lv 2010 Web izstrāde-Web Dienests