Pieteikties jaunumiem
Meklēt ceļojumu:
Cena no:
Cena līdz:
Datums no:
Datums līdz:
CEĻOJUMI
Andora
Andora
Apvienotie Arābu Emirati
Apvienotie Arābu Emirati
Argentīna
Argentīna
Austrija
Austrija
Baltkrievija
Baltkrievija
Bosnija un Hercegovina
Bosnija un Hercegovina
Brazīlija
Brazīlija
Bulgārija
Bulgārija
Čehija
Čehija
Dominikana
Dominikana
Ēģipte
Ēģipte
Francija
Francija
Grieķija
Grieķija
Horvātija
Horvātija
Indija
Indija
Indonēzija
Indonēzija
Islande
Islande
Itālija
Itālija
Izraēla
Izraēla
Jordānija
Jordānija
Kambodža
Kambodža
Kenija
Kenija
Kipra
Kipra
Krievija
Krievija
Kuba
Kuba
Latvija
Latvija
Lielbritānija (Apvienotā Karaliste)
Lielbritānija (Apvienotā Karaliste)
Lietuva
Lietuva
Madagaskara
Madagaskara
Malaizija
Malaizija
Maldīvija
Maldīvija
Malta
Malta
Meksika
Meksika
Nīderlande
Nīderlande
Norvēģija
Norvēģija
Peru
Peru
Polija
Polija
Portugāle
Portugāle
Serbija un Melnkalne
Serbija un Melnkalne
Singapūra
Singapūra
Slovākija
Slovākija
Slovēnija
Slovēnija
Spānija
Spānija
Šrilanka
Šrilanka
Šveice
Šveice
Taizeme
Taizeme
Tanzānija
Tanzānija
Tunisija
Tunisija
Turcija
Turcija
Ungārija
Ungārija
Vācija
Vācija
Zambija
Zambija

Turismabirojs.lv
Tel. +371 22075351
e-mail: 
birojs@turismabirojs.lv

 

Argentīna Argentīna
Brazīlija Brazīlija
Brazīlijas karnevāls ar Argentīnas piedevām...
Datums: 
no:  18.02.2009    lidz:  05.03.2009  Vēl brīvas vietas – 20
Cena no: 2550 EurPieteikties ceļojumam
Foto galerija
Argentīna - Brazīlija un Rio karnevāls
16 dienas / VISAS NAKTIS VIESNĪCĀS!!!
TRAKI JAUKĀS BRĪVDIENAS TANGO RITMOS, SAMBAS VIRPUĻOS, KARNEVĀLA BURZIŅĀ UN PLUDMAĻU APSKĀVIENOS...

Buenos Aires - Latīņamerikānisks šarms un Argentīnas tango...
Slavenais Argentīnas ledāju nacionālais parks un viens no Andu kalnu varenākajiem šļūdoņiem - Perito Moreno...
Iespaidīgais Iguasu ūdenskritums...
Brazīlijas koloniālās arhitektūras šūpulis – Salvadora...
Riodežaneiro karnevāls - pasaulē grandiozākais - sambas ritmi, uguņošana, krāšņi tērpi un nerimstoša jautrība...
Atlantijas okeāna dzidrie ūdeņi un zeltaino smilšu pludmales...


1. diena (18.02.2009.)
Tikšanās Rīgas lidostā plkst. 13:00. Lidojums Rīga-Frankfurte 14:50 - 16:05.
Lidojums Frankfurte - Sao Paolo 20:05 - 04:55. Nakti pavadām lidmašīnā.

2. diena (19.02.2009.)
Pārlidojums Sao Paolo - Buenos Aires plkst. 07:00 - 10:50. Transfērs uz viesnīcu Colon hotel Buenos Aires 4*. Pilsētas apskates ekskursija ar pusdienām vietējā krodziņā. Buenos Aires mēdz dēvēt par Dienvidamerikas Parīzi, jo pilsētas arhitektūra tik ļoti atgādina vecā kontinenta arhitektūru, bet tomēr šai pilsētai piemīt Latīņamerikānisks šarms un protams kaisle uz Tango. Nakts viesnīcā Colon hotel Buenos Aires 4*.

3. diena (20.02.2009.)
Brokastis. Brīva diena pilsētas baudīšanai pēc saviem ieskatiem. Vakarā dosimies vakariņās uz pilsētas labāko tango šovu, baudīsim maltīti un Argentīnas nacionālo deju - Tango. Nakts viesnīcā Colon hotel Buenos Aires 4*.

4. diena (21.02.2009.)
Brokastis. Brīvais laiks. Pusdienlaikā transfērs uz lidostu. Pārlidojums Buenos Aires - El Calafate plkst. 14:00 - 17:15. Transfērs uz viesnīcu Rincon del Calafate 3*.

5. diena (22.02.2009.)
Brokastis. Ekskursija uz slaveno Argentīnas ledāju nacionālo parku. Viens no Andu kalnu varenākajiem šļūdoņiem - Perito Moreno, kas virs ūdens līmeņa slejas ~50m augstumā un ir iekļauts UNESCO pasaules dabas aizsargājamo objektu sarakstā. Skats uz iespaidīgo ledus sienu 5km garumā ar ziedošiem rododendriem fonā liek aizrauties elpai... Saules staru apmirdzēts, „ledus milzis" laistās un vizuļo visās iespējamās maģiski baltajās un zilajās nokrāsās... Pusdienas Argentīniešu restorānā. Pēcpusdienā izbrauciens ar kuģīti pa Argentīnas ezera dienvidu daļu, kura laikā turpināsim vērot varenos ledājus. Nakts viesnīcā Rincon del Calafate 3*.

6. diena (23.02.2009.)
Brokastis. Transfērs uz lidostu. Pārlidojums El Calafate - Buenos Aires - Iguasu plkst. 10:45 - 16:20. Transfērs uz viesnīcu Bourbon Iguasu Golf 3*+. Brīvs vakars.
Kā papildus ekskursiju iesakām apmeklēt pasaules lielāko HES - Itaipu dam (USD 48)

7. diena (24.02.2009.)
Brokastis. Pilnas dienas ekskursija ar pusdienām uz vareno un iespaidīgo Iguasu ūdenskritumu, ko apskatīsim gan no Brazīlijas, gan Argentīnas puses. Tas ir viens no pasaules lielākajiem ūdenskritumiem - tā platums ir ap 4000m un augstums svārstās no 72-86m. Pēc savas struktūras tas ir unikāls, jo sastāv no 275 divpakāpju un 28 galvenajām kaskādēm. Pa vienu no tām, kura tiek saukta par „Velna Rīkli" (Garganta do Diablo ), stiepjas robeža starp Argentīnu un Brazīliju. „Velna Rīklē" krītošais ūdens veido milzīgus tvaika mākoņus, kuri ir saskatāmi pat 7 kilometru attālumā. Nakts viesnīcā Bourbon Iguasu Golf 3*+.

8. diena (25.02.2009.)
Brokastis. Transfērs uz lidostu. Pārlidojums Foz do Iguazu - Salvador da Bahia 16:30 - 20:10. Transfērs uz viesnīcu Catussaba resort hotel 4* okeāna krastā. Brīvs vakars.

9. diena (26.02.2009.)
Brokastis. Brazīlijas koloniālās arhitektūras šūpuļa - Salvadoras apskates ekskursija. Ekskursiju sāksim ar ostas "SANTO ANTÔNIO DA BARRA" apmeklējumu, kur aizsākās Brazīlijas vēsture, tad dosimies augšup uz vecpilsētu. Talāk viesosimies "PELOURINHO" rajonā, ko UNESCO ir atzinis par visnozīmīgāko 17. un 18.gs. koloniālās arhitektūras kompleksu pasaulē, "SÃO FRANCISCO DE ASSIS" baznīca, pilsētas muzejs un daudzas citas koloniālās arhitektūras pērles. Ieskatīsimies arī Modelo tirgū, kā arī sudraba izstrādājumu tirdziņā. Brīva pēcpusdiena atpūtai pludmalē. Vakarā dosimies vakariņās uz restorānu, kur varēsim baudīt vietējos tradicionālos ēdienus un folkloras šovu ar krāšņiem tērpiem un nacionālo mūziku. Nakts Catussaba resort hotel 4*.

10. diena (27.02.2009.)
Brokastis. Ekskursija uz Praia da forte zvejnieku ciematu. Pa ceļam piestāsim hipiju pilsētiņā Aremepe, apskatīsim arī vēsturisko Garcia D'Avila pili. Pašā Praia da forte paviesosimies TAMAR jūras bruņurupuču rezervātā, kur tiek audzēti visdažādāko izmēru un krāsu jūras bruņurupuči. Pusdienas vietējā restorānā un brīvs laiks atpūtai burvīgajā Praia da forte pludmalē. Vakarpusē atgriežamies Salvadorā. Nakts Catussaba resort hotel 4*.

11. diena (28.02.2009.)
Brokastis. Transfērs uz lidostu. Pārlidojums Salvador - Rio de Janeiro plkst. 15:35 - 17:45. Transfērs uz viesnīcu South American Copacabana hotel 4*. Četras dienas gadā Riodežaneiro pilsēta kūsā dzīvespriekā, jo pa tās ielām sambas ritmā virzās neskaitāmi, krāšņi tērpti dejotāji, kuri svin pasaulslaveno pirmsgavēņa karnevālu. Lai gan Riodežaneiro pilsētā rosme valda visu gadu, tomēr šajās dienās tā pārspēj pati sevi visdažādākajās jautrības un svinību izpausmēs... Vakarā - pasaulē grandiozākā Riodežaneiro karnevāla noslēguma čempionu parādes apmeklējums slavenājā Sambodromā, kur savus priekšnesumus sniegs 6 labākās šī gada sambas deju skolas viskrāšņākajos karnevāla tērpos. Sambas ritmi, uguņošana, krāšņi tērpi un jautrība visas nakts garumā garantēta. Leģenda vēstī, ka tie, kuri būs ģērbušies vistrūcīgāk, jutīsies visērtāk! Nakts Sambadromā vai viesnīcā South American Copacabana hotel 4*.

12. diena (01.03.2009.)
Brokastis. Brīva diena atpūtai Copacabana vai Ipanema zeltaino smilšu pludmalēs. Nakts viesnīcā South American Copacabana hotel 4*.

13. diena (02.03.2009.)
Brokastis. Riodežaneiro apskates ekskursija vietējā gida pavadībā visas dienas garumā ar pusdienām tradicionālā Brazīlijas grila restorānā. "Cukurgalvas" kalna apmeklējums, kurā pacelsimies ar gaisa tramvajiņu un vērosim elpu aizraujošo Rio panorāmu. Brauciens cauri Flamengo parkam un pilsētas centram, pa ceļam apskatot slaveno Metropolīta katedrāli, Sambas stadionu (sambadroms), kā arī citus Rio arhitektūras pieminekļus. Pacelsimies Corcovado kalnā, kur atrodas slavēnā Kristus Glābēja statuja. Apmeklēsim Tijuca nacionālo parku un Taunay ūdenskritumu. Atpakaļceļā uz viesnīcu paviesosimies Sao conrado un Rio dienvidu daļas pludmalēs. Nakts viesnīcā South American Copacabana hotel 4*.

14. diena (03.03.2009.)
Brokastis. Tropisko salu tūre, kurā varēsim baudīt sauli, pludmales un Sepetiba līča zaļos okeāna ūdeņus. Ar laivu dosimies uz Jaguanum salu, kur ieturēsim pusdienas. Pa ceļam piestāsim, lai nopeldētos kādā no tropu salu pludmalēm...
Tā kā šis ir pēdējais vakars Brazīlijā, tad vakarā dosimies vakariņās uz samba show restorānu, kur mūs sagaidīs garda maltīte un krāšņs šovs vēl Rio karnevāla ritmu noskaņās. Nakts viesnīcā South American Copacabana hotel 4*.

15. diena (04.03.2009.)
Brokastis. Brīvais laiks. Pēcpusdienā transfērs uz lidostu.
Lidojums Rio de Janeiro - Sao Paolo - Milāna 15:00 - 11:00. Nakts lidmašīnā.

16. diena (05.03.2009.)
Lidojums Milāna - Rīga 14:50 - 17:55.
Sveikas mājas, mīļās mājas!!!!

Ceļazīmes cenā ietilpst:
 Visi programmā norādītie lidojumi (vietējie un starptautiskie)
 Lidostu un pasažieru nodevas
 Nakšņošana 3* - 4* viesnīcās (2 vietīgos numuros ar ērtībām) ar brokastīm
 Programmā norādītās apskates vietas un ekskursijas ar papildus ēdienreizēm
 Brazīlijas vīza
 Grupas vadītāja - tulka pakalpojumi
 Vietējo gidu pakalpojumi

Iespējamie papildus izdevumi:
 Veselības un bagāžas apdrošināšana
 dzeramnaudas, dzērieni programmā minētajās pusdienās un vakariņās
 ieejas maksa pasākumos un objektos, kuri nav minēti programmā
 personīgie izdevumi un citi pakalpojumi, kas nav minēti programmā

Brazīlijas vīzas noformēšanai: jāaizpilda vīzu anketa, jāiesniedz 2 jauni foto 3x4 cm, ceļošanai derīga pase (derīga vēl 6 mēnešus pēc atgriešanās datuma)

Pieteikšanās ceļojumam:
- avanss: 800 Ls
- līdz 01.10.: 1000 Ls
- līdz 20.12.: atlikusī summa
- brauciens tiek garantēts no 10 personām


Patīkamu un iespaidiem bagātu ceļojumu!

 | Kontakti
Copyright © Turismabirojs.lv 2010 Web izstrāde-Web Dienests