Pieteikties jaunumiem
Meklēt ceļojumu:
Cena no:
Cena līdz:
Datums no:
Datums līdz:
CEĻOJUMI
Andora
Andora
Apvienotie Arābu Emirati
Apvienotie Arābu Emirati
Argentīna
Argentīna
Austrija
Austrija
Baltkrievija
Baltkrievija
Bosnija un Hercegovina
Bosnija un Hercegovina
Brazīlija
Brazīlija
Bulgārija
Bulgārija
Čehija
Čehija
Dominikana
Dominikana
Ēģipte
Ēģipte
Francija
Francija
Grieķija
Grieķija
Horvātija
Horvātija
Indija
Indija
Indonēzija
Indonēzija
Islande
Islande
Itālija
Itālija
Izraēla
Izraēla
Jordānija
Jordānija
Kambodža
Kambodža
Kenija
Kenija
Kipra
Kipra
Krievija
Krievija
Kuba
Kuba
Latvija
Latvija
Lielbritānija (Apvienotā Karaliste)
Lielbritānija (Apvienotā Karaliste)
Lietuva
Lietuva
Madagaskara
Madagaskara
Malaizija
Malaizija
Maldīvija
Maldīvija
Malta
Malta
Meksika
Meksika
Nīderlande
Nīderlande
Norvēģija
Norvēģija
Peru
Peru
Polija
Polija
Portugāle
Portugāle
Serbija un Melnkalne
Serbija un Melnkalne
Singapūra
Singapūra
Slovākija
Slovākija
Slovēnija
Slovēnija
Spānija
Spānija
Šrilanka
Šrilanka
Šveice
Šveice
Taizeme
Taizeme
Tanzānija
Tanzānija
Tunisija
Tunisija
Turcija
Turcija
Ungārija
Ungārija
Vācija
Vācija
Zambija
Zambija

Turismabirojs.lv
Tel. +371 22075351
e-mail: 
birojs@turismabirojs.lv

 

Taizeme Taizeme
"IEPAZĪT TAIZEMI" - BANGKOKA + KWAI UPE + PATAIJA + KOH CHANG SALA
Datums: 
no:  10.01.2014    lidz:  24.01.2014  
no:  17.01.2014    lidz:  31.01.2014  
no:  24.01.2014    lidz:  07.02.2014  
no:  31.01.2014    lidz:  14.02.2014  
no:  07.02.2014    lidz:  21.02.2014  
no:  14.02.2014    lidz:  28.02.2014  
no:  21.02.2014    lidz:  07.03.2014  
no:  28.02.2014    lidz:  14.03.2014  
no:  07.03.2014    lidz:  21.03.2014  
no:  14.03.2014    lidz:  28.03.2014  
Cena no: 1221 EurPieteikties ceļojumam
Foto galerija
Taizeme
Iepazīt Taizemi - cenas 2014

Clipboard02.jpgClipboard03.jpgClipboard04.jpg
          

1-diena Lidojums: Rīga – Taškenta -Bangkoka.

2-diena Ielido Bangkokā. Izejot pases un muitas kontroli, tikšanās ar pārstāvi, kas sagaida lidostā, transfers uz viesnīcu Bangkokā. Brīvais laiks.

3-diena Brokastis. ~ 8:30 tikšanās ar gidu, ekskursijas programma Bangkokā: Guļošā Budas Zelta Templis (Wat Pho), Karaļa Pils (Grand Palace), Smaragda Budas Templis, mūsdienīgi debesskrāpji un ielu tirgi. Ceļojums tradicionālā laivā ar smailu priekšgalu pa Bangkokas kanāliem, barosiet samiņus, kas dzīvo  pie mūku tempļa. Pusdienas. Dārglietu galerijas un dārgakmeņu apstrādes centra apmeklēšana. Pēc ekskursijas brīvais laiks.

Iesakām apmeklēt :

Bayoke torni – 2 augstākā viesnīca pasaulē ar skatu laukumu, no kura paveras skaists skats uz visu Bangkoku. Kā arī taizemiešu nacionālā teātra šova apmeklēšana Siam Niramit, kas ir visskaistākais un  iespaidīgākais teātra uzvedums par senās un mūsdienu Taizemes vēsturi un tradīcijām ar lieliskām vakariņām un iespēju nogaršot dažādus tajiešu ēdienus, kā arī apskatīt nelielu etnogrāfisko muzeju, kurā eksponētas tajiešu mājiņas no dažādiem valsts nostūriem, kā arī iepazīties un izbaudīt uz savas ādas dažādas tajiešu tradīcijas. Šis uzvedums iekļauts Ginesa rekordu grāmatā.

4-diena Pēc rīta brokastīim ~ 6:30 dosieties uz Kanchanaburi rajonu. Šī ir pārsteidzoši skaista vieta, zaļi pauguri, ūdenskritumi, nacionālie parki - lieliskas iespējas atpūtai.  Pa ceļam iegriezīsimies koksriekstu fermā, kur iepazīsiet  dažādus Taizemes dārza augusun augļus, kā arī tajiešu sadzīvi un mājas tradīcijas, mājas aprīkojumu un kokosriekstu cukura izgatavošanu, kokosrieksta produktus.  Vizināsimies pa kanāliem un apskatīsim slaveno peldošo Damneosadok tirgus uz ūdens. Karaliskajā kokgriezumu rūpnīcā,  varēs apskatīt īstus šedevrus un skaistas mēbeles.   Pusdienas paredzētas pie upes Kwai (ļoti romantiska vieta). Dzelzceļa līnijas „Nāve”, un veco dzelzceļa tiltu apskate. Būs iespēja doties ceļojumā pa džungļiem ar ziloņiem (par papildus samaksu ~ 700 THB ~ $25) un apskatīt nelielu ziloņu šovu.

Brauciens ar laivām uz viesnīcu Jungle Rafts www.riverkwaijunglerafts.com (viesnīcas nosaukums nozīmē „Viesnīca džungļos virs Kvaijas upes uz plostiem”) piedāvājot saviem viesiem mazu paradīzes stūrīti džungļu sirdī. Viesnīca atrodas uz vairākiem plostiem un ir piekļāvusies visā garumā gar šīs vēsturiskās upes krastu, rotāta ar ziediem. Tā ir unikāla iespēja pabūt prom no Jūsu ikdienas pasaules, pasaulē, kur valda harmonija ar dabu. Vakariņas. Iespēja iepazīt moniešu etnogrāfiju, vakara šovs  (par papildus samaksu ~ 200 THB ~ $7) . Baudiet vakara klusumu un upes dzestrumu. Vienkārši zvilniet šūpuļtīklā un klausieties, kā čalo upe.

5-diena Brokastis. Tajiešu masāža – lai možāks rīts ( jāpiesakās jau iepriekšējā vakarā). Vietējo iedzīvotāju apmeklējums ciematā Mon Village. Jūs redzēsiet iedzīvotāju vienkāŗšo sadzīvi un uzzināsiet nedaudz par monu sadzīvi, džungļu pastaigu laikā un atklāsiet skaistas un pasakainas vietas un džungļu augus. Var arī vienkārši karsēties saulē un nirt upē tieši no Jūsu mājiņas verandas, lai izbaudītu tās atspirdzinošo ūdens vēsumu. Atpakaļ ceļu braucot pa upi nesteidzoties var apskatīt krastu, brīnumskaisto dabu. Apstāsimies pie krāšņa ūdenskrituma un termālām ūdens krātuvēm, kur būs iespēja peldēties termālos avotos, un ūdenskritumā (tāpēc neaizmirstiet paņemt līdzi dvieli). Pusdienas tajiešu ēstuvē pēc raftings – peldes pa Kwai upi lejup glābšanas vestē un iespēja fotografēties pie ūdenskrituma, veicot sev dabas dotu muguras masāžu. 

Vēl pa ceļamtaizemiešu tautas medicīnas tēju un kosmētikas izstrādājumu no koksriekstiem apmeklēšana - visā pasaulē plaši pazīstamās smēres, uzlējumi,  sulas – viss tikai no dabīgiem augu valsts izcelsmes komponentiem.

Transfērs uz Pattaju.

6-9 dienas Brokastis. Pilsētas Pattaja apskate, skatu laukums,  ekskursija uz čūsku un krokodīlu fermām, pastaiga pa akmeņu „Million Years old Stones” parku. Savu nosaukumu Pattaya ieguva no vienvirziena vēja, kurš pūta šajā apvidū. Brīvais laiks. Pataijā ir daudzveidīgi restorāni ar dažādiem pasaules virtuves virzieniem, unikāla izklaides industrija, sevišķa jautrības atmosfēra, bezrūpība, vietējo iedzīvotāju vispārējā mīlestība un prieki. Brīnišķīgas pludmales, dažādi ūdens izklaides veidi neatstās nevienu vienaldzīgu. Skūters, sērfings, ūdens slēpes, braucieni ar kuģīti un jūras zveja, zemūdens peldēšana ar akvalangu par ļoti draudzīgām cenām. Ļoti daudz bāri, diskotēkas, restorāni, dažādi šovi, ķegļu zāles, šautuves, loka šaušanas laukumi, tenisa korti, tirdzniecības līnijas un bezgala daudz veikalu, tirgotavas, liels daudzums visdažādāko ekskursiju un izklaidējošo programmu. Tāpat arī iespējamas papildus ekskursijas: Alcazar Show,  Adult show, Karen village, Discovery, Alangkarn Extravaganza Show, Coral island, Koh Samet Paradise Island, Nong Nooch Tropical Gardens, Sri Racha Triger Zoo, Yachting, Discover Scuba Diving.

10-diena Brokastis. Transfērs uz Koh Chang salu (ceļā ~04:30) un pārbrauciens ar prāmi ~30 min. Sala ieguva slavu kā pēdējā paradīzes sala Dienvid – Austrumu Āzijā. Paradīze, pati par sevi, Koh – Čang ilgu laiku bija iecienīta vieta tiem vietējiem iedzīvotājiem, kuri vēlējās atpūsties no lielo pilsētu vētrainās drūzmas.

11-13 dienas Brokastis. Brīvais laiks. Atpūta Koh Čangā. Kristāldzidra jūra, piekrastē pilnīgi baltas smiltis. Kalni ietērpti bagātīgā augu valstī, apbrīnojami skaista zemūdens pasaule. Viss tas uz Koh Chang salas.

14-diena Brokastis. Transfērs ~ 11:00 – 12:00 no Koh Chnagas uz Bangkokas viesnīcu Chada 3*.

15-diena Transfers no viesnīcas uz lidostu pl.07:00. Lidojums uz Rīgu, caur Taškentu.


Ceļojuma cena no (vienai personai divvietīgā numurā): no 1221 EUR

Sīkāka informācija par konkrētiem ceļojumu variantiem un cenām:
zvanot uz tālruni : 67320372, 22075351 
rakstot uz e-pastu : info@icelojumi.lv

Cenā iekļauts:

  - Aviobiļete Rīga - Bangkoka - Rīga (Uzbekistan airlines caur Taškentu)  

Rīga - Taškenta 23:50-07:40

Taškenta – Bangkoka 10:00 – 18:00

Bangkoka – Taškenta 11:20 – 16:10

Taškenta – Rīga 18:30 – 21:00

 - Transfers lidosta - viesnīca - lidotsa;  - Lidostu nodokļi;

 - Nododama bagāža 20kg un rokas bagāža 5kg;

 - Ēdināšanas pakalpojumi lidojuma laikā RIX-BKK-RIX;

 - Viesnīcas ar brokastīm (zviedru galds), pusdienas Bangkokā (3-aja dienā), pusdienas pie Vecā dzelzceļa tilta un vakariņas uz Kvaijas upes (4-aja dienā), pusdienas tajiešu ēstuvē (5-aja dienā)

 - Minētās ekskursijas krievu valodā (Firmas 365BRIVDIENAS pārstāvis no Latvijas)

Cenā nav iekļauts:

 - Vīza 30 LVL , vīzas kārtošanas laiks 10 – 14 dienas (Vīzas iegūšanai vajadzīga - pase, kura derīga vēl 6 mēnešus pēc atgriešanās Latvijā, 2 krāsainas fotogrāfijas 3 x 4 un aizpildīta anketa)

 - Veselības apdrošināšana ārzemju ceļojumam,  personīgie izdevumi, dzeramnauda utt.

Pieteikšanās ceļojumam:

- Piesakoties ceļojumam, nepieciešama pases kopija un jānoslēdz līgums, Vieta tiks rezervēta pēc avansa iemaksas 40% LVL (uz cilvēka), Pārējā samaksa ne vēlāk kā 28 dienas pirms ceļojuma


Apzīmējums:

1/2 DBL - cena vienam cilvēkam, dzīvojot divvietīgajā numurā;

SGL - cena vienam cilvēkam, dzīvojot vienvietīgajā numurā;

EXB - cena trešajam cilvēkam (papildus gulta), kas dzīvos kopā ar 2 pieaugušajiem numurā;

CHD (2-12) - cena bērnam no 2 līdz 12 gadu vecumam dzīvojot numurā ar 2 pieaugušajiem


Informācija:

 - Ir iespēja iegādāties tikai aviobiļeti Rīga - Bangkoka - Rīga uz 2 nedēļām - ekonom klases biļete

 - Taizemē ir pieņemts atstāt dzeramnaudu apkalpojošam personālām,  gidiem, šoferiem un t.t. Vidēji 100 THB no cilvēka (~1,50 Ls)


p.s.  Firma patur tiesības mainīt viesnīcas un programmas secību

 | Kontakti
Copyright © Turismabirojs.lv 2010 Web izstrāde-Web Dienests