Pieteikties jaunumiem
Meklēt ceļojumu:
Cena no:
Cena līdz:
Datums no:
Datums līdz:
CEĻOJUMI
Andora
Andora
Apvienotie Arābu Emirati
Apvienotie Arābu Emirati
Argentīna
Argentīna
Austrija
Austrija
Baltkrievija
Baltkrievija
Bosnija un Hercegovina
Bosnija un Hercegovina
Brazīlija
Brazīlija
Bulgārija
Bulgārija
Čehija
Čehija
Dominikana
Dominikana
Ēģipte
Ēģipte
Francija
Francija
Grieķija
Grieķija
Horvātija
Horvātija
Indija
Indija
Indonēzija
Indonēzija
Islande
Islande
Itālija
Itālija
Izraēla
Izraēla
Jordānija
Jordānija
Kambodža
Kambodža
Kenija
Kenija
Kipra
Kipra
Krievija
Krievija
Kuba
Kuba
Latvija
Latvija
Lielbritānija (Apvienotā Karaliste)
Lielbritānija (Apvienotā Karaliste)
Lietuva
Lietuva
Madagaskara
Madagaskara
Malaizija
Malaizija
Maldīvija
Maldīvija
Malta
Malta
Meksika
Meksika
Nīderlande
Nīderlande
Norvēģija
Norvēģija
Peru
Peru
Polija
Polija
Portugāle
Portugāle
Serbija un Melnkalne
Serbija un Melnkalne
Singapūra
Singapūra
Slovākija
Slovākija
Slovēnija
Slovēnija
Spānija
Spānija
Šrilanka
Šrilanka
Šveice
Šveice
Taizeme
Taizeme
Tanzānija
Tanzānija
Tunisija
Tunisija
Turcija
Turcija
Ungārija
Ungārija
Vācija
Vācija
Zambija
Zambija

Turismabirojs.lv
Tel. +371 22075351
e-mail: 
birojs@turismabirojs.lv

 

Šrilanka Šrilanka
ŠRILANKA JEB ATGRIEŠANĀS PARADĪZĒ
Datums: 
no:  18.02.2011    lidz:  04.03.2011  
no:  18.03.2011    lidz:  01.04.2011  
Cena no: 1255 EurPieteikties ceļojumam

Ekskursiju programma + atpūta Indijas okeāna krastā: programma 15 dienas / 14 naktis

18.02. - 04.03.2011;  18.03. - 01.04.2011

Srilanka.jpg
"Šrilanka" - šis vārds raisās uz lūpām kā ūdenskritums, kas krīt no tropu zaļumiem aizaugušiem klinšainajiem pakalniem. Tajā ir primitīvu bungu ritms un tikko aplietas tējas aromāts, safīra mirdzums un karija asā garša. Tas ir tikpat spilgts kā austrumu tirgus, noslēpumains kā budistu mantra un kārdinošs kā deja uz oglēm...
**********************************
1. diena
Plkst. 11:55-13:10 lidojums Rīga - Frankfurte. Plkst. 14:20 izlidošana uz Colombo. Nakti pavadām lidmašīnas komfortablajos sēdekļos gādīgu stjuartu uzraudzībā.

2. diena
Plkst. 04:30 ielidošana Colombo starptautiskajā lidostā. Pasu un muitas kontrole, vīzu noformēšana. Tikšanās ar krievu valodā runājošu gidu, transfērs uz viesnīcu. Brīvais laiks atpūtai. Vakariņas un nakts viesnīcā.

3. diena: SIGIRIYA / MINNERIYA OR KAUDULLA OR ECO NATIONAL PARK
srila.jpgBrokastis viesnīcā. Ekskursija uz vareno Sigīrijas klinti, kas ir Šrilankas visatpazīstamākais simbols. Sigīrijas klints cietokšņa apskate (iekļauts UNESCO). Sigīrijā atrodas nekad neieņemtās, 5.gadsimtā celtās karaļa Kassapas pils-cietokšņa drupas, kas milzīgas granīta klints galā cienīgi un nošķirti paceļas 370 m augstumā virs apkārtējās ainavas. To mēdz dēvēt arī par Cietoksni debesīs, Lauvas klinti vai Astoto pasaules brīnumu. Pie klints pamatnes redzēsim slavenos ūdens dārzus un plaši pazīstamās freskas Sigīrijas "debesu meitenes", kas izkrāsotas ar dabīgām pigmenta krāsām un savu spilgtumu saglabājušas līdz pat šai dienai.
Dienas otrajā pusē piedāvājam safari braucienu džipos uz Minneriya, Kaudulla vai Eco nacionālo parku, kura laikā nokļūsiet vistuvāk unikālajai salas dabai un savvaļas dzīvnieku pasaulei. Minnerija nacionālā parka platība ir aptuveni 8889 hektāru un šeit var sastapt lielu daudzumu retu dzīvnieku, zivju un augu sugu. Īpašs ir fakts, ka varēsiet vērot savvaļas ziloņus no pavisam minimāla attāluma. Pēc ekskursijas atgriešanās viesnīcā. Atgriešanās viesnīcā un vakariņas.

4. diena: GIRITALE - KANDALAMA AREA / DAMBULLA / MATALE / KANDY
Brokastis viesnīcā. Brauciens uz slaveno budistu klinšu alu templi - Dambulla (iekļauts UNESCO), kas 1.gadsimtā pirms mūsu ēras tika izcirsts klintī pēc karaļa Walagambahu pavēles un ir slavens ar neskaitāmajiem (vairāk nekā 150) Budas tēliem, statujām un freskām. Piecu alu kompleksa sienas un griesti ir pārklāti ar krāšņiem seniem apgleznojumiem ar kopējo platību ap 2000 kvadrātmetru, kas pēc apgleznotās platības ir pasaulē milzīgākā atklātā vēsturiskā vieta uz Zemes. Šis templis atrodas mežiem apauguša kalna galā, kur sastopams liels daudzums pērtiķu, tāpēc uzkāpšana līdz templim arī solās būt aizraujoša.
Brauciens uz Kandi, pa ceļam iegriežoties Matale Garšvielu dārzā, kur iepazīsiet un uzzināsiet interesantas lietas par visdažādākajiem garšvielaugiem, kas aug Šrilankā, to apstrādes procesu, vērtīgumu un pielietošanu.
Kandi (iekļauta UNESCO) - otra lielākā Šrilankas pilsēta, Šrilankas kultūras galvaspilsēta, kuru, lai iepazītu singāliešu kultūru, noteikti apmeklē katrs Šrilankas viesis. Šeit atrodas pēdējā Sigālijas karaļa Sri Wickrama Rajasinghe rezidence. Dārgakmeņu muzeja un Kandi tirgus apmeklējums. Svētā Budas zoba templis, kurā atrodas vissvētākā Šrilankas budisma relikvija - paša Budas zobs. Ekskursijas nobeigumā dosimies uz zāli, lai noskatītos nacionālās kultūras šovu.
Vakariņas un nakts viesnīcā Kandi.

5. diena: KANDY / PERADENIYA / PINNAWALA / NUWARA ELIYA
sri.jpgBrokastis viesnīcā. Peradenijas Karaliskā Botāniskā Dārza apmeklējums, kas izveidots tika 1374. Gadā kā Kandi karaļa izpriecu dārzs, un, kur 147 akru platībā, Jūs sajūsminās lielā augu, ziedu un koku dažādība un krāšņums.
Pinnavala ziloņu audzētavas apmeklējums, kas dibināta 1975 gadā un paredzēta to zilonēnu aprūpei, kurus pametušas ziloņmātes un kuri cietuši no cilvēku nežēlības.
Pārbrauciens uz Nuwara Eliya, ko dēvē arī par Šrilankas "Mazo Angliju", pilsētu, kas atrodas 1890 m augstumā virs jūras līmeņa un ir Šrilankas populārākais kalnu kūrorts. Vakariņas un nakts viesnīcā Nuwara Eliya.

6. diena: NUWARA ELIYA / KITULGALA / INDIJAS OKEĀNA PIEKRASTE
Brokastis viesnīcā. Izbraukšana uz Indijas okeāna piekrastes viesnīcu, pa ceļam baudot gleznainas kalnu un tējas plantāciju ainavas, jo tieši šeit tiek izaudzēta un saražota nozīmīga daļa no pasaules labākajām tējām. Blakus Nuwara Eliya pilsētai atrodas arī Šrilankas augstākais kalns Pidurutalagala (2524 m), saukts arī par Pedro kalnu. Kitulgala St.Clares un Devona ūdenskritumu apskate. Kitulgala - vieta, kur David Lean uzņēma filmu "Tilts pār Kwai upi" (filma saņēmusi OSCAR apbalvojumu). Kitulgalā piedāvājam iespēju doties aizraujošā raftinga nobraucienā pa kalnu upi Kelani (par papildus samaksu 35 USD). Pārbrauciens uz Indijas okeāna piekrasti un iekārtošanās viesnīcā.

7.-13.diena: ATPŪTA PIE INDIJAS OKEĀNA
Dzīvojam viesnīcā ar ēdināšanu pēc Jūsu izvēles "brokastis un vakariņas" vai "viss iekļauts" un laiskojamies smiltiņās pie Indijas okeāna. Relaksējošas peldes, viļņu šalkas, maigs vējiņš, karaliskas palmas un tropu smaržīgais gaiss... Kādu kokteili pasūtīsiet pirms vakariņām?
Pēc izvēles varēsiet doties kādā no piedāvātajām ekskursijām (par papildus samaksu) vai patstāvīgi iepazīt apkārtējos piekrastes ciematus.


Šrilankas kūrortu īss raksturojums
wadduwa.jpgWadduwa.
Zvejnieku ciematiņš pašā okeāna krastā, apmēram 35 km uz dienvidiem no Kolombo un ir ļoti populāra tūristu atpūtas vieta Šrilankā, pateicoties tās zeltaino smilšu pludmalēm, kristāldzidrajam ūdenim un kokosa palmu plantācijām, kas nodrošinās Jums īsti relaksājošu atpūtu. Šī vieta ir ideāli piemērota, lai nodarbotos ar dažādiem ūdenssporta veidiem, kā piemēram vindsērfingu, kā arī ārstniecisko ajurvēdas procedūru baudīšanai. Tieši Wadduwa atrodas Siddhalepa Ayrveda Resort, kas 2009.gadā tika atzīts par labāko ajurvēdas profesionālo centru Šrilankā.

Beruwela. Atrodas 60 km uz dienvidrietumiem no Kolombo, Bentotas upes krastā. Laba smilšu pludmale ar skaistiem koraļļu rifiem. Iecienīta ūdensporta mīlotājiem. Blakus tek Bentota upe. Šeit atrodas viena no vecākajām Šrilankas mošejām Kechchimale Mosque.

Bentota. Atrodas 70 km uz dienvidrietumiem no Kolombo, Bentotas upes krastā pretī Beruwela. Viena no labākajām un platākajām baltu smilšu pludmalēm Šrilankā. Ūdensporta centri, sīki suvenīru un sīkpreču veikaliņi. Šeit ir sastopami visvairāk dažādu sugu putnu visā Šrilankā. No Bentotas ir iespējamas interesantas apskates ekskursijas uz Bruņurupuču inkubatoru, Masku rūpnīcu, Galles fortu, Mini Zoo, izbraucieni ar laivu pa Bentotas upi u.c.

Hikkaduwa. Atrodas 110 km uz dienvidrietumiem no Kolombo, iecienīta vieta ūdensporta cienītājiem, laba smilšu pludmale, Šrilankā lielākie koraļļu rifi, apkārtnē atrodas nogrimušu kuģu vraki. Labi attīstīta tūrisma infrastruktūra - daudz viesnīcu, kafejnīcu, restorānu un izklaides iespēju tūristiem.

14. diena
Brokastis. Atpūta okēana krastā, ap 14:00 izbraukšana uz lidostu caur Kolombo - Šrilankas komerciālo galvaspilsētu, kur visvairāk var pamanīt jaunā un vecā līdzāspastāvēšanu. Debesskrāpji un koloniālas privātmājas, lielveikali un ielu tirgotavas, rietumu apģērbu modeļi un tradicionālie sarongi, ātrgaitas sporta mašīnas un motorikšas... Apskates eksursija Kolombo, brīvais laiks pirkumiem. Transfērs uz Kolombo starptautisko lidostu, lai dotos mājup.

15.diena: Sveikas mājas, mīļās mājas!
Plkst. 0:25 - 06:50 lidojums Kolombo - Frankfurte. Plkst. 14:50 - 17:55 lidojums Frankfurte - Rīga.


Ceļazīmes cena:
Viesnīcas ekskursiju laikā +
8 naktis atpūta pie okeāna
Ēdināšana viesnīcāsCena 1 personai 2-vie numurā (LVL)
Royal Lotus Hotel  (3*) Giritale
Hotel Hill Top (3*) Kandy
Galway Forest Lodge (3*) Nuwara Eliya
Villa Ocean View Resort (3*) Wadduwa
Villa Ocean View Resort (3*) Wadduwa
brokastis un vakariņas
brokastis un vakariņas
brokastis un vakariņas
brokastis un vakariņas
viss iekļauts1255.00
1299.00
Royal Lotus Hotel  (3*) Giritale
Hotel Hill Top (3*) Kandy
Galway Forest Lodge (3*) Nuwara Eliya
Club Bentota (3*) Aluthgama
brokastis un vakariņas
brokastis un vakariņas
brokastis un vakariņas
viss iekļauts
1422.00
Amaya Lake (4*) Dambulla
Amaya Hills (4*) Kandy
The Grand Hotel (4*) Nuwara Eliya
Siddhalepa Ayurveda Health Resort - Wadduwa
brokastis un vakariņas
brokastis un vakariņas
brokastis un vakariņas
brokastis, pusdienas, vakariņas
1451.00

+ 300.00 (6 dienu Ajurvēdas terapija - tiem kas vēlas)
Amaya Lake (4*) Dambulla
Amaya Hills (4*) Kandy
The Grand Hotel (4*) Nuwara Eliya
Riverina Hotel (4*)  Beruwela
Riverina Hotel (4*)  Beruwela
brokastis un vakariņas
brokastis un vakariņas
brokastis un vakariņas
brokastis un vakariņas
viss iekļauts1531.00
1610.00
Amaya Lake (4*) Dambulla
Amaya Hills (4*) Kandy
The Grand Hotel (4*) Nuwara Eliya
Bentota Beach Hotel (4*)  Bentota
Bentota Beach Hotel (4*)  Bentota
brokastis un vakariņas
brokastis un vakariņas
brokastis un vakariņas
brokastis un vakariņas
viss iekļauts1522.00
1654.00

Cenā iekļauts:
♦ lidojums Rīga - Kolombo -Rīga (ekonomiskā klase);
♦ komfortabls transporta līdzeklis ekskursiju un transfēru laikā;
♦ ekskursiju laikā nakšņošana viesnīcās divvietīgos numuros ar brokastīm, vakariņas (2., 3., 4. un 5. dienā);
♦ 7.-13.diena dzīvošana divvietīgos numuros izvēlētajā viesnīcā ar ēdināšanu "HB - brokastis un vakariņas" vai "AI - viss iekļauts";
♦ ieejas maksas ceļojuma programmā minētajos apskates objektos;
♦ vietējo gidu pakalpojumi;
♦ Šrilankas vīza (noformējama Kolombo lidostā).

Papildus izdevumi:
♦ ceļojuma apdrošināšana;
♦ personīgie izdevumi.
 | Kontakti
Copyright © Turismabirojs.lv 2010 Web izstrāde-Web Dienests