Pieteikties jaunumiem
Meklēt ceļojumu:
Cena no:
Cena līdz:
Datums no:
Datums līdz:
CEĻOJUMI
Andora
Andora
Apvienotie Arābu Emirati
Apvienotie Arābu Emirati
Argentīna
Argentīna
Austrija
Austrija
Baltkrievija
Baltkrievija
Bosnija un Hercegovina
Bosnija un Hercegovina
Brazīlija
Brazīlija
Bulgārija
Bulgārija
Čehija
Čehija
Dominikana
Dominikana
Ēģipte
Ēģipte
Francija
Francija
Grieķija
Grieķija
Horvātija
Horvātija
Indija
Indija
Indonēzija
Indonēzija
Islande
Islande
Itālija
Itālija
Izraēla
Izraēla
Jordānija
Jordānija
Kambodža
Kambodža
Kenija
Kenija
Kipra
Kipra
Krievija
Krievija
Kuba
Kuba
Latvija
Latvija
Lielbritānija (Apvienotā Karaliste)
Lielbritānija (Apvienotā Karaliste)
Lietuva
Lietuva
Madagaskara
Madagaskara
Malaizija
Malaizija
Maldīvija
Maldīvija
Malta
Malta
Meksika
Meksika
Nīderlande
Nīderlande
Norvēģija
Norvēģija
Peru
Peru
Polija
Polija
Portugāle
Portugāle
Serbija un Melnkalne
Serbija un Melnkalne
Singapūra
Singapūra
Slovākija
Slovākija
Slovēnija
Slovēnija
Spānija
Spānija
Šrilanka
Šrilanka
Šveice
Šveice
Taizeme
Taizeme
Tanzānija
Tanzānija
Tunisija
Tunisija
Turcija
Turcija
Ungārija
Ungārija
Vācija
Vācija
Zambija
Zambija

Turismabirojs.lv
Tel. +371 22075351
e-mail: 
birojs@turismabirojs.lv

 

Portugāle Portugāle
SAULAINĀ PORTUGĀLE OKTOBRĪ
Datums: 
no:  01.10.2013    lidz:  08.10.2013  
no:  08.10.2013    lidz:  15.10.2013  
no:  15.10.2013    lidz:  22.10.2013  
Cena no: 490 EurPieteikties ceļojumam
8 dienas / 01.10.-08.10.2013; 08.10.-15.10.2013; 15.10.-22.10.2013

Portugāle ir izcila vieta, kur katrs var atrast sev tīkamo – kā pirmatnējas ainavas, kas pārsteidz ar tik mazai valstij netipisku, apbrīnojamu daudzveidību, tā arī diženus astoņus gadsimtus senās valsts vēstures lieciniekus – arhitektūras un kultūras pieminekļus… Porto - otra lielākā Portugāles pilsēta - pārsteigs ne tikai ar daudzajiem portvīna pagrabiem un laivām Douru upes ielejā… Obiduša - cietokšņa pilsētiņa ar ziedos slīgstošajiem "leļļu namiņiem"… Lisabona (Lišboa) - Portugāles galvaspilsēta un lielākā pilsēta – zemestrīču nopostīta, tomēr atdzimusi, tā neguļ arī naktīs un piedāvā bagātīgu nakts dzīvi visiem, kam nenāk miegs… Sintra, Penas pils - viena no krāšņākajām Portugālē... Roka rags (Cabo da Roca) - Eiropas galējais rietumu punkts - 144 m augsta granīta klints, kur patiesi var izbaudīt dabas varenību… Alkobasas klosteris un karaļdēla Pedro un vienkāršās Ineses mīlas stāsts… Fatima - pilsēta, uz kuru svētceļojumā dodas daudzi kristieši no visas pasaules… Un protams saule un brīnišķīgais klimats vasaras pagarināšanai...

portugale.jpgportugale1.jpgportugale2.jpg
***********************************************************************************************************
1.diena
Lidojums Rīga (RIX) - Brisele (CRL) plkst. 10:40 -11:45, lidojums Brisele (CRL) – Porto (OPO) plkst. 16:35-18:00. Transfērs uz viesnīcu Porto. Brīvais laiks. Nakts viesnīcā Porto.

2.diena
Brokastis viesnīcā. Brauciens gar Portugāles rietumu piekrasti, pa ceļam pusdienojot kādā no piekrastes krodziņiem. Portugāles ziemeļu Venēcijas - Aveiro apmeklējums. Brauciens pa pilsētas kanāliem ar moliceiras laivu. Cietokšņa pilsētiņa Obiduša ar ziedos slīgstošajiem ”leļļu namiņiem’’ - to savai līgavai dāvājis karalis – dzejnieks Denišs I. Iesakām doties pastaigā pa cietokšņa mūriem un nogaršot slaveno ķiršu liķieri – Ginju šokolādēs glāzītē. Brauciens uz Penišes stāvajiem krastiem, kur pārliecināsiemies kāds milzīgs spēks ir okeāna ūdeņiem, pastaiga gar stāvajiem klinšu bluķiem. Vakariņas krodziņā Penišē, kurā tiksim iepazitināti ar Portugāļu virtuves noslēpumiem. Nakts kempingā Ericierā.

3.diena
Brauciens uz Lisabonu. Ekskursija pa pilsētu vietējā gida pavadībā. Marķīza Pombāla laukums, Sv. Heronima klosteris, Belemas tornis, vecpilsēta u.c. Brīvais laiks Lisabonā. Roka rags - Eiropas galējais rietumu punkts, kur iespējams pat iegūt sertifikātu, un sajusties kā pasaules malā. Vakarā atgriešanās kempingā Ericierā.

4.diena
Brauciens uz Sintru. Sintra ir kādreizējā Portugāles karaļu atpūtas vieta, kur atrodas Penas pils. Sintra ir neliela pilsētiņa kalnos, eikaliptu un ciedru ielejas vidū. Penas pils kompleksa apskte. Tas atrodas kalna virsotnē virs pilsētas. Gaišā un skaidrā dienas laikā pils ir saskatāma pat no paša Lisabonas centra un tās nelielajām piepilsētām. Šī pils ir valsts piemineklis, tā ir UNESCO Pausaules mantojumu sarakstā, kā arī viens no septiņiem Portugāles brīnumiem, kurā savulaik dzīvoja karaliskās portugāļu ģimenes.  Brauciens gar Kaskaiš, tā ir viena no populārākajām Lisaboniešu atpūtas vietām vasaras sezonā, kas agrāk bija sens zvejnieku ciematiņš, bet tagad lielisks kūrorts ar greznām viesnīcām. Brauciens uz Nazare. Nakts apartamentos Nazarē.

5.diena
Nazare - viens no Portugāles skaistākajiem zvejniekciemiem, te iesakām nobaudīt kaut ko no Atlantijas okeāna jūras labumiem. Ar pacēlāju uzbrauksim pilsētas augšējā daļā Sitio, no kurienes paveras brīnišķīgs skats, kas ļauj apjaust patieso okeāna varenumu. Atpūta Portugāles lielākajā smilšu pludmalē Nazarē. Nakts apartamentos Nazarē.

6.diena
Brauciens uz Alcobasu (lielākās Portugāles baznīcas apmeklējums). Batalja – Portugāles ievērojamākā gotiskā celtne, Santa Maria da Vitoria klosteris,

kas iekļauts UNESCO Pasaules kultūras mantojuma sarakstā. Fatima – viena no Eiropā ievērojamākajām katoļu svētvietām. 1928. gadā šeit uzbūvēja baziliku un laukumu, kas ir divreiz lielāks par Sv. Pētera laukumu Vatikānā, bet pirms dažiem gadiem atklāja jaunu un modernu dievnamu. Stalaktītu alu apmeklējums. Atgriešanās apartamentos Nazarē.

7.diena
Brauciens uz Porto. Porto – otrā lielākā Portugāles pilsēta, kas devusi vārdu visai valstij un arī pasaulsslavenajiem stiprinātajiem vīniem. Pilsētas apskate ar vietējo gidu. Saldo, aromātisko Porto vīnu degustācija. Pēcpusdienā iespējams doties izbraucienā ar kuģīti pa Duoro upi. Brīvais laiks Porto un atvadas no Portugāles. Nakts viesnīcā Porto.

8.diena
Transfērs uz lidostu. Lidojums Porto(OPO) - Londona (STN) plkst. 06:30-08:50, lidojums Londona (STN) - Rīga (RIX) plkst. 17:20-21:55.

Ceļojuma cena: 490 Ls


Cenā iekļauts:
- Ryanair aviobiļetes ar rokas bagāžu līdz 10 kg,
- transporta un ceļa izdevumi ceļojuma laikā,
- nakšņošana viesnīcās / kempingā / apartamentos (7 naktis),
- brokastis viesnīcā (2. dienā).

Papildus izdevumi:
- izdevumi par nododamo bagāžu (līdz 15 kg - 50 Ls abos virzienos, 25 Ls vienā virzienā,
- ieejas maksas apskates objektos,
- ekskursijas Porto un Lisabonā (kopā aptuveni 50 EUR)
- medicīniskā apdrošināšana.

• Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādīto objektu secība var mainīties.

Pieteikšanās ceļojumam - iemaksājot avansu 150 Ls no kopējās summas


Patīkamu un iespaidiem bagātu ceļojumu!
 | Kontakti
Copyright © Turismabirojs.lv 2010 Web izstrāde-Web Dienests