Pieteikties jaunumiem
Meklēt ceļojumu:
Cena no:
Cena līdz:
Datums no:
Datums līdz:
CEĻOJUMI
Andora
Andora
Apvienotie Arābu Emirati
Apvienotie Arābu Emirati
Argentīna
Argentīna
Austrija
Austrija
Baltkrievija
Baltkrievija
Bosnija un Hercegovina
Bosnija un Hercegovina
Brazīlija
Brazīlija
Bulgārija
Bulgārija
Čehija
Čehija
Dominikana
Dominikana
Ēģipte
Ēģipte
Francija
Francija
Grieķija
Grieķija
Horvātija
Horvātija
Indija
Indija
Indonēzija
Indonēzija
Islande
Islande
Itālija
Itālija
Izraēla
Izraēla
Jordānija
Jordānija
Kambodža
Kambodža
Kenija
Kenija
Kipra
Kipra
Krievija
Krievija
Kuba
Kuba
Latvija
Latvija
Lielbritānija (Apvienotā Karaliste)
Lielbritānija (Apvienotā Karaliste)
Lietuva
Lietuva
Madagaskara
Madagaskara
Malaizija
Malaizija
Maldīvija
Maldīvija
Malta
Malta
Meksika
Meksika
Nīderlande
Nīderlande
Norvēģija
Norvēģija
Peru
Peru
Polija
Polija
Portugāle
Portugāle
Serbija un Melnkalne
Serbija un Melnkalne
Singapūra
Singapūra
Slovākija
Slovākija
Slovēnija
Slovēnija
Spānija
Spānija
Šrilanka
Šrilanka
Šveice
Šveice
Taizeme
Taizeme
Tanzānija
Tanzānija
Tunisija
Tunisija
Turcija
Turcija
Ungārija
Ungārija
Vācija
Vācija
Zambija
Zambija

Turismabirojs.lv
Tel. +371 22075351
e-mail: 
birojs@turismabirojs.lv

 

Spānija Spānija
SPĀNIJAS DVĒSELE – ANDALŪZIJA, MALAGAS PIEKRASTE UN GIBRALTĀRS
Datums: 
no:  01.10.2013    lidz:  08.10.2013  
Cena no: 830 EurPieteikties ceļojumam

8 dienas

Malaga, Granada, Seviļa, Ronda, Marbella…
Meitenes ar volāniem greznotiem svārkiem, matos iespraustu puķi un aiz vēdekļa slēptu smaidu. Tā jūsmo par matadoru, kurš labi prot nodurt bulli. Visapkārt skan ģitāras, klabina kastaņetes un gaiss saldu apelsīnu smaržas pārpilns…
Heress, gaspačo, flamenko, siesta…

Tā ir Andalūzija – Spānijas visspāniskākā daļa…

Šeit skumt ir neiespējami, izņemot brīdi, kad ir pienācis laiks to atstāt…


marbella2.jpgspain.jpgronda1.jpg

1.diena – Ceļā uz Saulaino krastu…

Izlidošana no Rīgas uz Malagu plkst. 06:05. Ielidošana Malagā plkst. 14:40.

Costa del Sol jeb Saulainais krasts ir Vidusjūras piekraste ar lieliskām smilšu pludmalēm pašos Spānijas dienvidos un plešas 300km gar krasta līniju no Malagas līdz pat Gibraltāra jūras šaurumam. Malaga - provinces galvaspilsēta. Pasaku karalis Hanss  Kristians Andersens to slavinājis savos aprakstos un tās nav "pasaciņas". Malaga ir spāņu tautas dēla Pablo Pikaso dzimšanas vieta, ostas pilsēta un Eiropas popularitāti ieguvušā - saldā Malagas vīna dzimtene. Pārbrauciens uz Marbellu, kas atrodas Vidusjūras krastā un ir izslavēta kā viena no greznākajām kūrotpilsētām pasaulē. Iekārtošanās viesnīcā.


2.diena – Costa del Sol piekrastes aristokrāte - Marbella
Brokastis viesnīcā. Marbella - ir viens no ekskluzīvākajiem, aristokrātiskākajiem un stilīgākajiem vasaras kūrortiem Eiropā un tieši šeit atpūšas kinozvaigznes, karaliskās ģimenes un biznesa elite. Nebūs otras pilsētas, atskaitot Londonu, kur pilsētas ielās redz tik daudz Rolsroisu. Apskates vērta ir skaistā Marbellas vecpilsēta ar šaurajām ieliņām un pašā centrā Plaza de los Naranjos jeb „Apelsīnu laukumu”. Moderna mūsdienu mošeja ir atvērta katru dienu un atrodas tuvējā pakalniņā. Turpat redzama pils, kas atgādina Balto Namu un pieder Sauda Arābu karalim. Pastaigājoties gar jūras piekrasti aizstaigāsim līdz Puerto Banus -  kur atrodas prestižākie jahtklubi, kuros piestāj greznas jahtas no visas pasaules. Tālāk dosimies uz Nikki Beach, kur papildus pludmales atpūtai var vērot modes skates kā arī nobaudīt visdažādākos kokteiļus un izsmalcinātu virtuvi. Pēc saulrieta šī ir vislabākā vieta nakts dzīves baudīšanai. Nakts viesnīcā Marbellā.

3.diena - Miglainās Albionas citadele – Gibraltārs

Brokastis viesnīcā. Brauciens uz Gibrāltāru. Pašos Spānijas dienvidos Vidusjūrā iestiepjas zemesrags, uz kura 400 metru augstumā paceļas kaļķakmens klints. Tā kopā ar puskilometru garo smilšaino zemes šaurumu, kas Spānijas dienvidos savieno Vidusjūru ar Atlantijas okeānu un šķir Eiropu no Āfrikas, tad arī veido Gibraltāru - mazu, Lielbritānijai pakļautu valstiņu ar savu pārvaldi, karogu un naudu. Herkulesa varoņdarbs vai kā veidojusies Gibrāltāra klints? Svētā Mikaēla ala, Makaku pērtiķīši un angļu parlamentāriešu ticējums. Varbūt nopeldēties klints pakājē?! Vakarpusē atgriešanās Marbellā.

Tiem, kas nevēlas doties ekskursijā, atpūta Marbellā pie jūras.
Nakts viesnīcā Marbellā.


4.diena - Ceļojums uz Spānijas baltajiem ciematiem - skaistule Ronda

Brokastis viesnīcā. Brauciens uz seno mauru pilsētu – Rondu, kas ir Spānijas nacionālais piemineklis. Ronda izveidojusies uz masīva kaļķakmens klintāja apmēram 750m virs jūras līmeņa un vidū to pārdala vairāk kā 100m dziļa, šaura aiza, kas atdala 13.gadsimta veco pilsētas daļu no 18.gadsimta jaunās pilsētas daļas. Pilsētas dienviddaļa, kur atrodas galvenie vēsturiskie pieminekļi, ir tipisks mauru stila "pueblo blanco - baltais ciems". Ciems ar bruģētām ieliņām, režģotiem logiem un balti balsinātām mājiņām. Te arī mājo viena no vecākajām un lielākajām vēršu cīņu arēnām - Plaza de Toros. Vakarā atgriešanās Marbellā.

Tiem, kas nevēlas doties ekskursijā, atpūta Marbellā pie jūras.Nakts viesnīcā Marbellā.
 
5.diena – Hispania - "Paslēptā zeme" – Granada un Seviļa
Brokastis viesnīcā. Spānijas dvēsele atrodas valsts iekšienē un neapšaubāmi tā ir Andalūzija. Andalūzijas interesantākā pilsēta ir Granada - spāņu, arābu un čigānu pilsēta. Granada atrodas ieplakā starp Sierra Nevada kalniem. Mauri šo vietu iekaroja 8.gs., izveidoja par sapņu valstību un kultūras pērli. Vecpilsētu veido šauru ieliņu labirints, tik raksturīgs mauru veidotajām pilsētām, ar katedrāli centrā. Te atrodas arī kādreizējā arābu universitātes ēka, kuru vēlāk pārveidoja par pilsētas rātsnamu. Casa de los Tiros - mudehāru stilā celtā pils, kas atgādina cietoksni. Skats no Malagas vecpilsētas uz pasaulslaveno Alhambras pils kompleksu,  kas ir ievērojamākais arhitektūras piemineklis, ko mauri atstājuši Andalūzijā.

Pārbrauciens uz Andalūzijas galvaspilsētu - Seviļu. Spānijas un Amerikas laukumi, Marijas-Luīzes parks, San Telmo pils, promenāde Gvadalkviviras krastā,  pastaiga Santa Krusa vecpilsētā. Mauru atstātais mantojums arhitektūrā, mākslā, ikdienas maltītē un cilvēkos. Vakarā Flamenko teātra apmeklējums. Flamenko nav parasta deja - tā ir ikdienas prieku un sāpju mākslinieciski spēcīga izpausme. Nakts viesnīcā Seviļā.

6.diena – Kas tas ir? - Jerez = Xeres = Sherry = Xereswein = Šerijs = Heress!
Brokastis viesnīcā. Turpinām Seviļas apskati - Seviļas katedrāle un La Giralda tornis, no kura paveras fantastiska pilsētas panorāma. Līdz pusdienu laikam vēl veltīsim laiku tam, kas mūs visvairāk saista Seviļā: skatu laukumi, dārzi, tās vēsture, tirdziņi, veikaliņi ar vien šai vietai raksturīgiem produktiem, suvenīriem un lietām.
Pēcpusdienā mūs gaida Heresa de la Frontera. Dievišķais dzēriens „Heress”... Pie mums to sauktu par šeriju un tradicionāli to pasniegtu ar svaigu zemeni glāzes dibenā. Piedāvājam iepazīties ar heresa ražošanas noslēpumiem vietā, no kurienes nāk pasaules atzītākie Heresi - Gonzalez Byass vīna pagrabu apmeklējums un degustācija. Angļu tirgotāji, kuri 18.gs. apmetās šajā pilsētā un, kuru senči šeit dzīvo vēl šodien, palīdzēja ziedainajam baltvīnam ar nosaukumu "Sherry" iegūt ievērojamu eksporta daļu un pasaules slavu. Karaliskās jātnieku skolas apmeklējums. Pārbrauciens uz Vidusjūras piekrasti, nakts viesnīcā Torremolinos.

7.diena  - Atpūta – ļauties saulei un jūrai vai diena, ko aizvadīt pēc saviem ieskatiem

Brokastis viesnīcā. Ļauties laiskai atpūtai un baudīt pludmali vai kustēties, doties pārgājienā gar jūras krastu… Doties tālāk un labāk iepazīt Costa del Sol piekrastes tuvējās kūrortpilsētas… Nogaršot kaut ko no spāņu virtuves: tapas, pescado frito, fritura mixta, canailes, pastel pichones, botifara zarzuella, ledusauksto gazpacho, uzdzerot saldo Malagas vīnu, Andalūzijas anīsa liķieri Cazalla, dzirkstošo šampanietim līdzīgo dzērienu Cava, savdabīgo heresas vīnu vai sangriju.
Vai vienkārši nobaudīt kafiju con leche! Bet vakarā, aizmirstot visus aizspriedumus, apmeklējiet spāņu korridu, lai kaut nedaudz Jūs saprastu viņus un šo zemi... Nakts viesnīcā Torremolinos.

8.diena - Hasta pronto! Uz drīzu redzēšanos!
Izlidošana no Malagas uz Rīgu plkst. 15:20. Ielidošana Rīgā plkst. 23:30.

Ceļazīmes cena: 830 Ls


Cenā ietilpst:
♦ lidojums Rīga – Brisele - Malaga – Brisele - Rīga;
♦ rokas un nododamās bagāžas pārvadāšana, ēdināšana lidojumos;
♦ transfēri lidosta – viesnīca - lidosta;
♦ nakšņošana 7 naktis tūristu klases viesnīcās ar brokastīm (2-3vietīgos numuros ar ērtībām);
♦ ekskursiju programma grupas vadītāja-gida pavadībā;
♦ veselības apdrošināšana.

Papildus izdevumi:
♦ brauciens uz Rondu turp/atpakaļ ~ 15-20 EUR
Rondas arēna – 6 EUR
Flamenko – ap 35
EUR
Seviļas katedrāle ar skatu laukumu - 8
EUR
♦ brauciens uz
Gibraltāru turp/atpalaļ ~ 30-35
EUR
Heresa ražotne ar degustāciju ~ 16 EUR

♦ guļamkrēsli un saules sargi pludmalē ~ 4-5 EUR

• Papildus izdevumu cenas un programmā norādīto objektu secība var mainīties.

Pieteikšanās ceļojumam - iemaksājot avansu 20% no kopējās summas.
Gids: Ligita Beķere

Patīkamu un iespaidiem bagātu ceļojumu!

 | Kontakti
Copyright © Turismabirojs.lv 2010 Web izstrāde-Web Dienests