Pieteikties jaunumiem
Meklēt ceļojumu:
Cena no:
Cena līdz:
Datums no:
Datums līdz:
CEĻOJUMI
Andora
Andora
Apvienotie Arābu Emirati
Apvienotie Arābu Emirati
Argentīna
Argentīna
Austrija
Austrija
Baltkrievija
Baltkrievija
Bosnija un Hercegovina
Bosnija un Hercegovina
Brazīlija
Brazīlija
Bulgārija
Bulgārija
Čehija
Čehija
Dominikana
Dominikana
Ēģipte
Ēģipte
Francija
Francija
Grieķija
Grieķija
Horvātija
Horvātija
Indija
Indija
Indonēzija
Indonēzija
Islande
Islande
Itālija
Itālija
Izraēla
Izraēla
Jordānija
Jordānija
Kambodža
Kambodža
Kenija
Kenija
Kipra
Kipra
Krievija
Krievija
Kuba
Kuba
Latvija
Latvija
Lielbritānija (Apvienotā Karaliste)
Lielbritānija (Apvienotā Karaliste)
Lietuva
Lietuva
Madagaskara
Madagaskara
Malaizija
Malaizija
Maldīvija
Maldīvija
Malta
Malta
Meksika
Meksika
Nīderlande
Nīderlande
Norvēģija
Norvēģija
Peru
Peru
Polija
Polija
Portugāle
Portugāle
Serbija un Melnkalne
Serbija un Melnkalne
Singapūra
Singapūra
Slovākija
Slovākija
Slovēnija
Slovēnija
Spānija
Spānija
Šrilanka
Šrilanka
Šveice
Šveice
Taizeme
Taizeme
Tanzānija
Tanzānija
Tunisija
Tunisija
Turcija
Turcija
Ungārija
Ungārija
Vācija
Vācija
Zambija
Zambija

Turismabirojs.lv
Tel. +371 22075351
e-mail: 
birojs@turismabirojs.lv

 

Portugāle Portugāle
PORTUGĀLE - NO PORTO LĪDZ ALGARVEI
Datums: 
no:  10.09.2012    lidz:  17.09.2012  
Cena no: 650 EurPieteikties ceļojumam

8 dienas

Porto - otra lielākā Portugāles pilsēta - pārsteigs ne tikai ar daudzajiem portvīna pagrabiem un laivām Douru upes ielejā…
Obiduša - cietokšņa pilsētiņa ar ziedos slīgstošajiem "leļļu namiņiem"…
Alkobasas klosteris un karaļdēla Pedro un vienkāršās Ineses mīlas stāsts…
Fatima - pilsēta, uz kuru svētceļojumā dodas daudzi kristieši no visas pasaules…
Lisabona (Lišboa) - Portugāles galvaspilsēta un lielākā pilsēta – zemestrīču nopostīta, tomēr atdzimusi, tā neguļ arī naktīs un piedāvā bagātīgu nakts dzīvi visiem, kam nenāk miegs…
Roka rags (Cabo da Roca) - Eiropas galējais rietumu punkts - 144 m augsta granīta klints, kur patiesi var izbaudīt dabas varenību…
Algarve – Portugāles kūrorts Atlantijas okeāna piekrastē – viens no Eiropas labākajiem kūrortiem ar zeltainām smilšu pludmalēm, sailainu klimatu un tuvumā esošiem daudziem interesantiem apaskates objektiem. Fantastiskās Ponta Da Piedade klintis un grottas, kuru oranži dzeltenā krāsa spilgti kontrastē ar fantastiski zili zaļo okeāna ūdeni…
Portugāle ir izcila vieta, kur katrs var atrast sev tīkamo – kā pirmatnējas ainavas, kas pārsteidz ar tik mazai valstij netipisku, apbrīnojamu daudzveidību, tā arī diženus astoņus gadsimtus senās valsts vēstures lieciniekus – arhitektūras un kultūras pieminekļus…

Portugal5.jpgportugal3.jpgportugal4.jpg

1. diena
Plkst. 04:35 tikšanās Rīgas lidostā ar gidu. Lidojums: Rīga – Kopenhagena plkst. 06:35 - 07:20,   Kopenhagena - Lisabona  plkst. 08:30 - 11:10. Transfērs uz viesnīcu. Ekskursija pa Lisabonu ar kājām un sabiedrisko transportu: karaļa Džordža cietoksnis, slavenais Alfamas kvartāls, Sv.Hieronima klosteris, Belēmas tornis, u.c. Brīvais laiks. Viesnīca Lisabonā. 

2. diena
Brokastis viesnīcā. Iepazīšanās ar Lisabonas piekrastes dārgumiem: Eiropas galējo rietumu punktu - Roka ragu,  Sintru – Portugāles karaļu un mākslinieku vasaras atpūtas vieta kalnos, kuru Bairons nosauca par “vareno Ēdeni”.  Atgriešanās Lisabonā. Vakarā iepazīšanās ar slaveno portugāļu mūzikas stilu - fado. Viesnīca Lisabonā. 

3. diena
Brokastis viesnīcā. Fatimas - vienas no ievērojamākajām katoļu svētvietām Eiropā apmeklējums Coimbra – viena no Eiropas vecākajām universitātes pilsētām. Nesteidzīga pastaiga pa šaurām ieliņam, lai iepazīstos ar vēsturiskām celtnēm. Brauciens līdz Porto. Vilanova de Gaja - iespēja iepazīties ar pasaulē slaveno Porto vīnu pagatavošanas tehnoloģiju, uzglabāšanas principiem un vīna baudīšanas māku, degustācija. Iekārtošanās viesnīcā. Porto apskates ekskursija ar kājām. Porto – otra lielākā Portugāles pilsēta, kas devusi vārdu ne tikai visai valstij, bet arī pasaulslavenajiem stiprinātajiem vīniem. Pilsētas apskate: G.Eifeļa būvētais tilts pār Duoro upi, Riberas un Baiša kvartāli u.c. Viesnīca Porto. 

4. diena
Brokastis viesnīcā.  UNESCO sarakstā iekļautais unikālais kultūrvēsturiskais piemineklis - klosteris Santa Maria da Vitoria Bataļjā.  Alkobasa – leģendārā donnas Ineses un karaļa Pedro atdusas vieta. Cietokšņa pilsētiņa Obiduša ar ziedos slīgstošajiem “leļļu namiņiem” un slaveno ķiršu liķieri “Džindža”.  Baudām okeāna skatu no Peničes zvejnieku ciemata krasta, kurš vēl 16. gs. bija atsevišķa sala, bet pateicoties smilšu vētrām tika pievienots klāt kontinentam.   Viesnīca Peničes apkārtnē. 

5. diena
Brokastis viesnīcā. Izbraukšana uz Portugāles slavenāko kūrortu  - Algarvi Pa ceļam apskatīsim  Mafru - 18. gs. celto pili – cietoksni, kas tiek uzskatīta par lielāko reliģisko  celtni Portugālē. Tas sastāv no karaliskajiem apartamentiem, izcilas bibliotēkas, zvanu torņa un bazilikas. Ierašanās Lagošā un iekārtošanās viesnīcā. Piedāvājam atpūsties Annas pludmalē, vēlāk jau pastaiga pa Lagošas vecpilsētu. Populārākie nacionālie ēdieni Portugālē ir zivis dažādās variācijās, jo senajiem iedzīvotājiem, kas vairums bija nabadzīgi, bija jāiztiek galvenokārt no jūras veltēm... Iesakām kādā no vecpilsētas krodziņiem nobaudīt svaigi ceptas sardīnes... piemalkojot portugāļu vīnu. Viesnīca Lagošā. 

6. diena 
Brokastis viesnīcā. Lagoša un tās krāšņākais dabas objekts - Ponta Da Piedade klintis un grotas, kuru oranžā krāsa spilgti kontrastē ar fantastiski zili zaļo okeāna ūdeni.  Izbrauciens ar laivu okeānā. Brīvs laiks atpūtai. Pēcpusdienā pirmās jūrskolas apmeklējums Sagrišā. Iespēja atpūsties Belišes pludmalē un  saulrietu sagaidīt  Eiropas kontinenta tālākajā dienvidrietumu punktā – Cabo do Sao Vincente. Viesnīca Lagošā.   

7. diena 
Brokastis viesnīcā. Atpūta pie okeāna. Vakarā ap plkst. 18:00 izbraukšana uz Lisabonu. Nakts viesnīcā pie Lisabonas.  

8. diena
Agri no rīta transfērs uz lidostu. Plkst. 09:10 - 13:55 lidojums  Lisabona – Kopenhagena, plkst. 15:30 - 18:10 Kopenhagena – Rīga. 

Ceļazīmes cena: 650 Ls

Cenā ietilpst:
ü  lidojums Rīga – Lisabona - Rīga (AirBaltic + Air Portugal)
ü  rokas bagāžas (1 soma līdz 8kg) pārvadāšana
ü  nakšņošana 7 naktis tūristu klases viesnīcās ar brokastīm (2-3vietīgos numuros ar ērtībām);
ü  transfēri un ekskursijas ar komfortablu autobusu
ü  veselības apdrošināšana ārzemju braucienam
ü  grupas vadītāja - gida pakalpojumi 

Papildus izdevumi:
ü  Sabiedriskais transports un ieejas maksas apskates objektos ~ 120 EUR ( ieskaitot vīna degustāciju Porto, laivu izbraucienu Lagošā un fado Lisabonā).
ü  nododamās bagāžas somas pārvadāšana (1 soma līdz 20kg) – 28 Ls.
ü Pārējās ēdienreizes.
ü  Citi personīgie izdevumi. 

• Papildus izdevumu cenas un programmā norādīto objektu secība var mainīties.

Pieteikšanās ceļojumam - iemaksājot avansu 20% no kopējās summas.

Gids:
Silvija Lipska

Patīkamu un iespaidiem bagātu ceļojumu!
 | Kontakti
Copyright © Turismabirojs.lv 2010 Web izstrāde-Web Dienests